Üst Düzey Akıllı Robot Süpürge: Roborock Qrevo MaxV

Görüntülü konuşma, yüksek kalite sensörler ve güçlü vakum gücüyle öne çıkan Roborock Qrevo MaxV model Robot temizleyiciyi inceledik ve temizlik performansını test ettik. 

  • Roborock Qrevo MaxV akıllı süpürgenin fiyat bilgisi için tıkayın.

Roborock Qrevo MaxV , FlexiArm tasarımlı paspası uzanarak kör noktaları kolayca temizleyebiliyor. FleixArm tasarımı %98,8’lik kenar kapsama oranı sağlayarak köse ve kenar temizliğini zahmetsiz bir hale getiriyor. 7000 Pa HyperForce emiş gücü ile tamamen kauçuk fırçası sayesinde farklı yüzeylerdeki döküntü, kir ve lekeleri kolayca temizler. Paspasları 200 devir/dakika dönüş hızına sahip ve 30 seviyeli su akış hızı seçeneği bulunuyor.

60 derece sıcak su ile inatçı lekeleri ve diğer kirleri ortadan kolayca kaldırabiliyor. Roborock’un dediğine göre bu işlemin bakterilerin %99.7’sini ortadan kaldırıyor.

Yeniden Yıkama özelliği paspas yıkama esnasında algılayıcının uygun temizlik için yeniden yıkanmaları gerekip gerekmediğine karar vermek üzere paspasların ne kadar kirli olduğunu kontrol etmesini sağlar. Yeniden paspaslama özelliği sayesinde de derinlemesine bir yer temizliğini garantilemek için inatçı kir ve lekelerin olduğu bölgeleri tekrardan paspaslar.

Roborock Qrevo MaxV Paspasları ve istasyon tabanını 45 derece sıcak havayla tamamen kurutarak küf oluşumunun ve kötü kokunun önüne geçiyor. Otomatik toz boşaltma özelliği ile boşaltma yapmadan 7 haftadan daha uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Robot su haznesini gerekli durumlarda otomatik olarak doldurabiliyor. 

“Hello Rocky” sesli komutunu kullanarak Roborock Qrevo MaxV robota görevler verebilirsiniz. Sesli komutlarla oda temizliğini belirtebilir, temizlik modunu ayarlayabilir, otomatik toz boşaltma gibi birçok görevi telefon ve üstündeki tuşları kullanmadan yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sesli komutları Amazon Alexa, Apple Siri ya da Google akıllı ev sistemleriyle beraberde kullanabilirsiniz. Ayrıca Roborock’ın bir Apple Watch uygulaması da bulunuyor.

Yapılandırılmış ışık ve RGB kamerası sayesinde Roborock Qrevo MaxV, 20 kategorideki tam 62 nesne türünü algılayarak bu nesnelerden kaçınır. Bu özelliği hem iyi aydınlatılmış odalarda hem de loş ortamlarda kullanabilir. Temizlediği yüzeyi de algılayarak uygun temizlik yöntemini kullanır. 

Gerçek zamanlı video görüşmeleri ve iki yönlü sesli iletişim ile evde değilken evcil hayvanlarınıza göz kulak olmanızı mümkün kılar. Otomatik evcil hayvan algılama özelliğine sahip Roborock Qrevo MaxV evcil hayvanlara yaklaşırken ana fırçasını hemen durdurur ve kenara çekilerek evcil hayvanınızı korkutmadan temizliğe devam eder. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir