Popüler Analist 5 Altcoin Seçti: Bunlar 20X Ralli için Ayarlandı!

Kripto para piyasası, hafta başından bu yana önemli bir fiyat dalgalanması yaşadı. Lider kripto Bitcoin ve çoğu altcoin bir geri çekilmenin ardından toparlanma sürecine girdi. Dahası, SEC’in spot Ethereum ETF’sini onaylaması piyasada yeni bir boğa rallisi benzeri durumu ateşledi. Bu da yeni fırsatlar için yatırımcılara alan açtı. Popüler bir kripto analisti olan Miles Deutsche, altcoin’lerin boğa koşusunun sonuna kadar 20 kat kazanç potansiyelini analiz etti.

Altcoin fırsatlarını keşfetmek

Spot ETH ETF‘nin onayı ve ticaretin Temmuz ve Ağustos aylarında başlamasıyla birlikte, kripto alanı önümüzdeki dönemde bir altseason yaşamanın eşiğinde. Kripto analisti Miles Deutscher, son gelişmelerin ardından, altcoin dünyasına daldı. Analist, potansiyeli yüksek altcoinlerden boğa koşusunun sonuna kadar 20 kat kazanç potansiyeli olanları tespit etmek için çalıştı. Sonuç olarak Deutscher, bazı altcoin’lerin güçlü getiri potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Bunlar, genellikle 100 ila 200 milyon dolar arasında değişen daha küçük piyasa değerine sahip tokenler.

Her ne kadar 20 kat getirinin cazibesi yadsınamaz bir şekilde çekici olsa da Miles Deutscher, 10 kat getiriyi hedeflemeyi savunarak daha ayakları yere basan bir yaklaşım öneriyor. Bu stratejinin, yatırımcıların sağlam anlatılara ve sektör liderlerine odaklanmasına olanak tanıdığını söylüyor. Böylece yeni başlayan projelerle ilişkili riskleri azalttığını açıklıyor.

Yaklaşan ralliler için hazır olan altcoin’ler

WOO Network (WOO)

Miles Deutscher, WOO Network hakkında olumlu bir görüşe sahip. Analist, iyi performans gösterdiğini ve büyük kazançlar sağlama potansiyeli olduğunu belirtiyor. Bu doğrultuda, yüksek getiri arayanlar için umut verici bir yatırım fırsatı olacağını öne sürüyor.

Pepe Coin (PEPE)

Kripto piyasası yükseldiğinde, ilk gidenler meme coin’ler oluyor. Örneğin PEPE, Mayıs ayında %126 değer kazandı. Dolayısıyla, bu sezonun sıcak meme coin’i. Deutscher, Pepe Coin’in daha da yükseleceğini tahmin ediyor. Bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesinden %754 daha yüksek ve %5 daha düşük. Pepe Coin yatırımından önemli karlar elde etmiş olmasına rağmen, özellikle piyasadaki gerileme sırasında gelişme için yer olabileceğine inanıyor.

Prime (PRIME)

Ardından, Prime’ı özellikle oyun alanında yüksek getiri için potansiyel bir rakip olarak tanımlıyor. Prime’ın bu sektördeki konumunun, onu oyun endüstrisinin büyüme potansiyeline maruz kalmak isteyenler için cazip bir yatırım fırsatı haline getirebileceğini öne sürüyor.

Fantom (FTM) ve Celestia (CELE)

Son olarak, Fantom ve Celestia’yı potansiyel olarak yüksek getirilerden yararlanmak isteyen yatırımcılara öneriyor. Analist, her iki projenin de kendi sektörlerinden daha iyi performans gösterme potansiyeli olduğunu söylüyor. Ayrıca, yatırımcılara 10-20 kat kazanç sağlama potansiyeline sahip olduğunu öne sürüyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir